SUNSTREAM BOAT LİFTS

Sunstream tekne kaldırma platformları işinizi kolaylaştırmak amacıyla tasarlanmıştır. Sunstream teknenin bakımı, denize indirilmesi ve garaja çekilmesi sırasında ortaya çıkan güçlükleri ortadan kaldırdığı için kendinizi teknenizi daha sık ve sanki arabanızı kullandığınız gibi kullanırken bulacaksınız!

q

Teknenizi kullanmanın arabanızı garajdan çıkarmak kadar kolay olduğunu, saniyeler içinde teknenizi hazır hale getirdiğinizi, orijinal parlaklığını koruduğunuzu, zarara görmeyeceği güvenli bir yerde olduğundan dolayı içinizin rahat olduğunu hayal edin! Sunstream tekne kaldırma platformlarına sahip olanlar için bunlar günlük hayatın bir gerçeğidir.

Sunstream, uzaktan kumandalı işlevselliği kanıtlanmış bir hidrolik teknoloji kullanmaktadır. Sunstream size kolaylık sağlamak için tasarlanan hızlı ve güvenilir hidrolik sistemdir. Tekneniz kaldırma platformu üzerinde kendine özgü güçlü hidrolik teknolojisi ve gelişmiş mekanizmalar kullanılarak emniyet altında tutulur. Sunstream Boat Lifts sayesinde teknenizi koruyarak ve temiz tutarak su üzerinde daha fazla zaman geçirebilirsiniz. Estetik açıdan hoş tasarımı sahil manzaranızı bozmaz, bu tasarım ev sahipleri, marinalar ve devre mülk şirketleri tarafından tercih edilmektedir.

ev

Dünya çapında bilinen Sunstream Boats Lifts yüksek kaliteli taşınılabilir liftlerini Nestek Marine sayesinde Türkiye pazarına sunuyor. Saniyeler içerisinde tekneniz artık daha güvende! Bu benzersiz koruma sayesinde aklınız teknenizde kalmayacak ve tekneniz günlerce, aylarca temiz kalacak. Sunstream Boat Lifts sayesinde sezon başı ve sonu yapılan tekne karaya çekme çilesine artık son. Teknenizin tüm bakım ve onarımını Sunstream Boat Lifts üzerinde yapabilir çekek masraflarından kurtulabilirsiniz.

Zahmetsiz bir şekilde tekneniz Sunstream Boat Lifts’e emanet edebilirsiniz. Sadece tekneler için değil jetsikilerinizi de güvende tuta bileceğiniz sistemleri de bulunan Suanstream Boat Lifts kullanım alanlarınıza göre seçenekler sunmaktadır.
se

Yaptığınız yatırımı koruyun!

Kaldırma Platformu teknenizin ömrünü uzatır ve tatlı veya tuzlu suya maruz kalmaktan, denizin yükselmesinden, güneşten, kir tabakası ve yüzen döküntülerden kaynaklanan tehlikelere karşı korur. Kaldırma platformu kullanımı osmotik hava kabarcığı oluşumu ihtimalini azaltır ve teknenizi optimum düzeyde çalışır halde tutar. Teknenizi kuru bir yerde bekletmek teknenizin satış değerini artırır. Güçlü teknoloji, hassas işçilik ve üstün mühendislik size ihtiyacınız olan korumayı ve hak ettiğiniz yüksek performansını sağlar.

dr

SunLift- Hız ve rahatlığın standardını yükseltin!

Sunstream SunLift modası geçmiş halatlı kaldırma sistemlerine ışık hızını getirmektedir. Güçlü hidrolik teknolojisini, dayanıklı parçaları ve üstün mühendisliği bir araya getiren SunLift size daha hızlı, daha güvenilir ve daha iyi çalışan bir kaldırma sağlar. SunLif sıkıca demirlendikten sonra yaşam tarzınızı veya mevsimin gerektirdiği şekilde kolayca hareket edebilir.

24.000 pound’u hızlı bir şekilde kaldırmaya yetecek kadar güçlü olan SunLift tekneciliği tüm aile için kolay ve güvenli kılar. Uzaktan kumandayla çalışan SunLift; yön verme sistemlerini çalıştırma ve rıhtıma yanaşmayı en deneyimsiz kaptan için bile kolay hale getirir. Güvenlidir. AC veya güneş enerjisi ile şarj edilebilen SunLift düşük voltajda çalışır ve halat kopma riski yoktur.

Teknenizi saniyeler içerisinde suya indirip hızlı bir tur için yola çıkın. Geri döndüğünüzde, tekrar açılmaya ve eğlenmeye hazır oluncaya kadar, teknenizi güvenli bir şekilde bekletin.
km

FloatLift

İşlevselliği kanıtlanmış FloatLift serbest olarak yüzen kaldırma platformları kategorisinde lider konumda bulunmaktadır. Bir tekne gibi bağlandığından ve hidrolik sistemi güneş enerjisi ile çalışabildiğinden dolayı, FloatLift teknenizi hemen hemen her yerde-duba, rıhtım veya marinada; tatlı, tuzlu, sığ veya derin sularda korur. Rıhtım konsolu gerekmediği için, taşındığınızda yanınızda götürebilme özgürlüğüne sahipsiniz.

FloatLift, hızlı, batmaz ve en deneyimsiz tekne kullanıcısı için bile dümen veya rıhtımdan bir uzakta kumanda cihazı ile çalıştırılabilecek kadar güvenli ve kolay kullanım sağlar.

Sunstream HoverCover’ı kullanarak üzerini örtebileceğiniz tek yüzen kaldırma platformudur.

u