Hakkımızda Projeler İletişim 2.El Kiralama Teknemi Sat

Nes Teknoloji A.Ş. su arıtma sistemleri, kimya sektörü ve birçok alanda faaliyet göstermektedir. Denizcilik; yat ve yat ekipmanları üretimi Nes Teknoloji A.Ş.’nin ana faaliyet kollarından sadece birisidir. Nes Teknoloji, kendine has çizgisiyle fark yaratan mühendis ve mimarlarla; konusunda uzman ustalardan oluşan mükemmeliyetçi ekibiyle “Nestek Marine” olarak deniz sektöründe ismini markalaştırmıştır.

Nestek Marin; yat sektöründe güven ve profesyonellik üzerine kurulu yenilikçi bir vizyonla ilerler. Nestek Marine; müşteriyle birebir ilgi alaka, şeffaf iletişim, detaylı ekspertiz ve en önemlisi karşılıklı güven ile hizmet vermektedir.

Nestek Marin, tasarım ve modelleme hizmetlerinde uzman kadromuzla birlikte refit işlemleri gerçekleştirmektedir. Bu birimimizde, teknik-mimari çözümler üreten, tasarım ve modellemerin yapıldığı müşteri odaklı çalışan mühendis ve işinde uzman ekipler yer almaktadır.  Teknik birimimizde; tecrübeli kadromuzun üretimde bulunduğu tüm atölye imalatlarının gerçekleştiği, mekanik, elektrik, paslanmaz, boya, cila, hafif metal işleri rahatlıkla yapılabilmektedir.

Yaptığımız işe profesyonel bir bakış açısı ekleyerek; yüksek nitelikli işçiliğe, dürüstlüğe, kesin bütçelendirmeye ve zamanında teslim etmeye özen gösteririz. Bünyemizde bulunan profesyonel bir ekip ve gerektiğinde işinde uzman taşeron firmaların sağladığı yardımcı bir ekiple; projelerin yönetimini ve geliştirilmelerini sağlarız.

Nestek Marin, her türlü yat bakım ve onarım hizmeti vermektedir. 40m kadar 3 adet yatı aynı zamanda 2 kapalı hangarda konaklatabilmektedir. Tüm yeni imalat veya bakım/onarım operasyonlarımız denetlenmekte ve onay almaktadır. Proje yönetim ekibimiz müşteri odaklı tam zamanlı hizmet vermektedir. İhtiyaç duyabileceğiniz 35 yıllık tecrübemizi projelerimize aktarmaktayız. Nestek Marin, büyük küçük demeden her projeye aynı önemi güvenle vermektedir. Nestek Marine yat endüstrisine devamlı yatırım yaparak yeni teknikler ve hizmetler gelişmesine katkıda bulunmaktadır.

Nestek Marin, her müşterinin kişisel ihtiyaçlarına uygun; bağımsız ve profesyonel yat aracılık hizmeti sunmaktadır. Denizciliğe olan ilginin artmasıyla birlikte, Müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine göre; yurtiçi ve yurtdışı bağlantılarımızı deneyimli ekibimizle birleştirerek müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Güvenli bir alışveriş ortamı yaratarak; müşteriye en uygun tekne veya sahibi olduğunuz tekneye en iyi alıcıyı bulmak, alım-satım süreci boyunca doğru bir şekilde bu süreci yönetmek, transfer işlemleri sırasında kılavuzluk etmek verdiğimiz hizmetlerin içerisinde yer almaktadır.

Amacımız Nestek Marine kalitesiyle müşterilerimize hizmet vermektir.