Hakkımızda Projeler İletişim 2.El Kiralama Teknemi Sat

Nestek Marin, tasarım ve modelleme hizmetlerinde uzman kadromuzla birlikte refit işlemleri gerçekleştirmektedir. Bu birimimizde, teknik-mimari çözümler üreten, tasarım ve modellemerin yapıldığı; müşteri odaklı çalışan mühendis ve işinde uzman ekipler yer almaktadır.  Teknik birimimizde; tecrübeli kadromuzun üretimde bulunduğu tüm atölye imalatlarının gerçekleştiği, mekanik, elektrik, paslanmaz, boya, cila, hafif metal işleri rahatlıkla yapılabilmektedir.

Sağladığımız özel ve özenli işçilik servislerimiz; ana makine, overhaul ve hidrolik işler, boya, döşeme, paslanmaz işleri ve krom işçiliği, her türlü gövde yapıları, izolasyon, iç ve dış dizayn, mekanik ve hidrolik aksam, ahşap işleri, elektrik ve elektronik, mühendislik mimarlık ve klaslama işlerini kapsamaktadır.

Yaptığımız işe profesyonel bir bakış açısı ekleyerek; yüksek nitelikli işçiliğe, dürüstlüğe, kesin bütçelendirmeye ve zamanında teslim etmeye özen gösteririz. Bünyemizde bulunan profesyonel bir ekip ve gerektiğinde işinde uzman taşeron firmaların sağladığı yardımcı bir ekiple; projelerin yönetimini ve geliştirilmelerini sağlarız.

reft